Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Vetiver Mazzolari dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Mazzolari dla kobiet i mężczyzn

Vetiver marki Mazzolari to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetiver został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, gałka muszkatołowa, bergamotka, lima, pomarańcza, tytoń, nuty kwiatowe i nuty przyprawowe.

Wetyweria Gałka muszkatołowa Bergamotka Lima Pomarańcza Tytoń Nuty kwiatowe Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver by Mazzolari.

Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mazzolari Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mazzolari Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver marki Mazzolari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver marki Mazzolari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Azzaro Visit For Men Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme Rochas Rochas Man Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Hermes Hermessence Rose Ikebana Esteban Colere d`Epices Krigler Cosy Cedar Wood April Aromatics Root Chakra Oil The Different Company Sens et Bois Smell Bent Werewolf Lumberjack Alfred Dunhill Dunhill for Men Chopard Noble Vetiver