Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Vetiver Mazzolari dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Mazzolari dla kobiet i mężczyzn

Vetiver marki Mazzolari to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetiver został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, gałka muszkatołowa, bergamotka, lima, pomarańcza, tytoń, nuty kwiatowe i nuty przyprawowe.

Wetyweria Gałka muszkatołowa Bergamotka Lima Pomarańcza Tytoń Nuty kwiatowe Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver by Mazzolari.

Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mazzolari Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mazzolari Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver marki Mazzolari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver marki Mazzolari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Jil Sander Sport for Men Versace Versace Man Gucci Gucci pour Homme Vera Wang Vera Wang for Men Hermes Hermessence Poivre Samarcande Roccobarocco Gold Jeans Cologne Aramis Havana Reserva Tim McGraw McGraw Floris Vetiver Stephanie de Saint-Aignan Tobacco Mucho Springfield Be Real SPF Tauer Perfumes 12 Eau D'Epices