Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Mazzolari Mazzolari dla mężczyzn

Mazzolari Mazzolari dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Mazzolari marki Mazzolari to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, nuty zielone, przyprawy, drzewo sandałowe, wetyweria i kadzidło.

Cytrusy Nuty zielone Przyprawy Drzewo sandałowe Wetyweria Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mazzolari by Mazzolari.

Mazzolari Recenzje Perfum

jani
jani

Ja sam nie oceniam ale dopadl mnie kolega z pracy z zapytaniem ,,co to za boski perfum ktorego won czuc jeszcze dlugi czas po moim przejsciu,,

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mazzolari Mazzolari, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mazzolari Mazzolari, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mazzolari marki Mazzolari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mazzolari marki Mazzolari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hermes Eau des Merveilles Guerlain Samsara Eau de Parfum Salvatore Ferragamo Incanto Annick Goutal Musc Nomade Aveda Aveda Love Miller Harris L`Air de Rien Honore des Pres Chaman`s Party Comptoir Sud Pacifique Nomaoud Serge Lutens Fille en Aiguilles Etat Libre d`Orange Fat Electrician Emanuel Ungaro Ungaro Tesori d`Oriente Legno di Guajaco