Marki » M » kwiatowo - wodne « Grupy

Marina Mazzolari dla kobiet

Marina Mazzolari dla kobiet

wodny
miodowy

Marina marki Mazzolari to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Marina został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty wodne, nuty zielone, białe kwiaty i biały miód.

Nuty wodne Nuty zielone Białe kwiaty Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marina by Mazzolari.

Marina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mazzolari Marina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mazzolari Marina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marina marki Mazzolari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marina marki Mazzolari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Escada Into the Blue Gwen Stefani L Estée Lauder Intuition Summer In Bloom Bond No 9 Hamptons Seven Skies Free Love Celine Dion Chic Opus Oils Divine: Venus Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Bobbi Brown Beach Kristen Michele Notes Fraiches Lucy B Royal Water Lotus and Vanilla Musk