Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Lei Mazzolari dla kobiet

Lei Mazzolari dla kobiet

Mam: 1

kakaowy

Lei marki Mazzolari to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, francuskie labdanum, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, wanilia, bergamotka, kakao i cytryna.

Wetyweria Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Wanilia Bergamotka Kakao Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lei by Mazzolari.

Lei Recenzje Perfum

Śliczna paczula, wymieszana z wanilią i kakao, całość przypomina zapach czekolady w proszku. Trwały, choć mało intensywny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mazzolari Lei, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mazzolari Lei, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lei marki Mazzolari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lei marki Mazzolari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cartier Santos de Cartier Tom Ford Bois Rouge Hermes Eau des Merveilles Constellation Parfumerie Generale PG10 Aomassai Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily Nicole Miller Nicole Miller for Men Molinard Les Orientaux: Patchouli Lulu Guinness Cast A Spell Diesel Diesel Police Police Gold Wings Atelier Cologne Bois Blonds Dorin Un Air d’Arabie Musk