Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Lei Mazzolari dla kobiet

Lei Mazzolari dla kobiet

Mam: 1

kakaowy

Lei marki Mazzolari to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, francuskie labdanum, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, wanilia, bergamotka, kakao i cytryna.

Wetyweria Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Wanilia Bergamotka Kakao Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lei by Mazzolari.

Lei Recenzje Perfum

Śliczna paczula, wymieszana z wanilią i kakao, całość przypomina zapach czekolady w proszku. Trwały, choć mało intensywny.

Lei by Mazzolari 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mazzolari Lei, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mazzolari Lei, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lei marki Mazzolari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lei marki Mazzolari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Jil Sander Jil Thierry Mugler B*Men Viktor&Rolf Antidote Calvin Klein Euphoria Men Intense Liz Claiborne Spark Seduction for Men Ormonde Jayne Tolu Manuel Canovas Ballade Verte Chevignon Forever Mine for Men Ted Lapidus TL Pour Lui Comptoir Sud Pacifique Oud Intense Le Labo Oud 27 Teufels Kuche Patchouly Incubus