Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fleurs d'Oranger Mazzolari dla kobiet

Fleurs d'Oranger Mazzolari dla kobiet

Fleurs d'Oranger marki Mazzolari to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleurs d'Oranger został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza i róża; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, drzewo sandałowe, cedr virginia i jaśmin; nutami bazy są piżmo, ambra, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Róża

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Drzewo sandałowe Cedr Virginia Jaśmin

Piżmo Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleurs d'Oranger by Mazzolari.

Fleurs d'Oranger Recenzje Perfum

Kwiat pomarańczy – z początku bardzo słodki, potem pojawia się intensywne drewno sandałowe i cedr. Całość robi się pudrowa, gorzka, odrobinę apteczna.

Jak ktoś nie lubi "babcinych" perfum to lepiej niech się trzyma z daleka, bo to zapach o takim właśnie charakterze. Trwałość bardzo dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mazzolari Fleurs d'Oranger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mazzolari Fleurs d'Oranger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleurs d'Oranger marki Mazzolari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleurs d'Oranger marki Mazzolari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Crystal Chic Givenchy Organza First Light Salvador Dali Salvador Dali Donna Karan DKNY Delicious Night Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004 Floris China Rose Anya`s Garden Fairchild Erreuno Erreuno Roja Dove Buzz Entertainment Bottled Tom Tailor Liquid Woman Oriflame Midnight Pearl