Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Max Mara Silk Touch Max Mara dla kobiet

Max Mara Silk Touch Max Mara dla kobiet

żółtych kwiatów
Max Mara Silk Touch Max Mara dla kobiet Zdjęcia Max Mara Silk Touch Max Mara dla kobiet Zdjęcia

Max Mara Silk Touch marki Max Mara to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Max Mara Silk Touch został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daphne Bugey. Nutami głowy są kwiat wiśni i berberys; nutami serca są jaśmin i kwiat drzewa silkwood; nutami bazy są piżmo i cedr.

Kwiat wiśni Berberys

Jaśmin Kwiat drzewa silkwood

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Max Mara Silk Touch by Max Mara.

Max Mara Silk Touch Recenzje Perfum

elczyk
elczyk

Bardzo subtelny elegancki letni zapach. Lekko słodki i dość trwały. Nie rozróżniam poszczególnych nut (brak mi tej umiejętności), ale perfumy są bardzo miłe w odbiorze. Wyczuwam na początku lekki pieprz, jak to u MM, ale bardzo delikatny, później już sama przyjemność dla mnie i otoczenia

Max Mara Silk Touch by Max Mara 4.00 out of 5 based on 8 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Max Mara Max Mara Silk Touch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Max Mara Max Mara Silk Touch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Max Mara Silk Touch marki Max Mara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Max Mara Silk Touch marki Max Mara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Max Mara Le Parfum Giorgio Armani Idole d`Armani Rochas Eau Sensuelle Ted Lapidus Silk Way Boucheron Trouble Lalique Amethyst Max Mara Kashmina Touch Alexander McQueen My Queen Yves Rocher Naturelle Escada Escada Magnetism Max Mara Max Mara Gold Touch Yves Saint Laurent Cinema Lalique Fleur de Cristal Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Vivienne Westwood Anglomania Burberry Body Tender Rochas Reflets d'Eau de Rochas Mexx Mexx Waterlove Woman Blumarine Bellissima Acqua di Primavera Avon Be ... Kissable!