Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Max Mara dla kobiet

Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Max Mara dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 2 Ukochany zapach: 1

Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Max Mara dla kobiet Filmy
Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Max Mara dla kobiet Zdjęcia Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Max Mara dla kobiet Zdjęcia

Max Mara Le Parfum Zeste & Musc marki Max Mara to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Max Mara Le Parfum Zeste & Musc został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka i bergamotka; nutami serca są magnolia, gałka muszkatołowa, frezja i pieprz; nutami bazy są cedr i piżmo.

Mandarynka Bergamotka

Magnolia Gałka muszkatołowa Frezja Pieprz

Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Max Mara Le Parfum Zeste & Musc by Max Mara.

Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Max Mara Le Parfum Zeste & Musc marki Max Mara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Max Mara Le Parfum Zeste & Musc marki Max Mara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Honore des Pres I Love Les Carottes Chabaud Maison de Parfum Etoile de Lune Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose Loewe El cielo sobre la Plaza de Oriente Yves Saint Laurent Elle Edition Collector By Kilian Playing With The Devil Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Annick Goutal Songes Parfum d`Empire Cuir Ottoman Lalique Amethyst Cartier La Panthere Extrait Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses 2012 Il Profvmo Osmo Scents Mandarine La Prairie Life Threads Gold Sheer Omnia Profumi Opale Stella McCartney Sheer Stella 2011 John Galliano Parlez-Moi d'Amour Gold Edition Clean Clean Summer Sailing Phaedon Antigua