Marki » M » kwiatowe « Grupy

Max Mara Gold Touch Max Mara dla kobiet

Max Mara Gold Touch Max Mara dla kobiet

Max Mara Gold Touch Max Mara dla kobiet Zdjęcia Max Mara Gold Touch Max Mara dla kobiet Zdjęcia

Max Mara Gold Touch marki Max Mara to kwiatowe perfumy dla kobiet. Max Mara Gold Touch został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są przyprawy, różowy pieprz, cytryna i bergamotka; nutami serca są jaśmin, wetyweria i cedr; nutami bazy są drzewo gwajakowe i białe piżmo.

Przyprawy Różowy pieprz Cytryna Bergamotka

Jaśmin Wetyweria Cedr

Drzewo gwajakowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Max Mara Gold Touch by Max Mara.

Max Mara Gold Touch Recenzje Perfum

paulina5577
paulina5577

Pierwsze co wyczuwam to pieprz :) sa jednak delikatne,utrzymuja sie bardzo dlugo,wystarczy jedno psikniecie na dekold,zeby zoswawiac za soba przyjemny dla nosa zapach przez caly dzien . Butelka bardzo wtdajna,polecam :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Max Mara Max Mara Gold Touch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Max Mara Max Mara Gold Touch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Max Mara Gold Touch marki Max Mara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Max Mara Gold Touch marki Max Mara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Cristalle Eau de Toilette Lalique Fleur de Cristal Boucheron Trouble Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her L'Absolu Rochas Eau Sensuelle Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Max Mara Kashmina Touch Lacoste Lacoste Pour Femme Chanel Allure Sensuelle Max Mara Max Mara Silk Touch Ted Lapidus Silk Way Carner Barcelona D600 Chanel Allure eau de parfum Vivienne Westwood Anglomania Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Lancome Miracle So Magic! Christian Dior Forever and Ever Alexander McQueen My Queen Guerlain L'Heure Bleue Jesus Del Pozo Ambar