Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Le Parfum Max Mara dla kobiet

lekko korzenny
Le Parfum Max Mara dla kobiet Filmy
Le Parfum Max Mara dla kobiet Zdjęcia

Le Parfum marki Max Mara to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Le Parfum został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, Śliwka i różowy pieprz; nutami serca są gardenia, frezja, marokańska róża, jaśmin i gardenia tahitańska; nutami bazy są drzewo sandałowe, kwiat lipy, piżmo i brazylijskie drzewo różane.

Gałka muszkatołowa Śliwka Różowy pieprz

Gardenia Frezja Marokańska róża Jaśmin Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Kwiat lipy Piżmo Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Parfum by Max Mara.

After Hours
Cartier De Lune

Le Parfum Recenzje Perfum

violet
violet

Pierwsza recenzaj moja i zapachu również...

To jak na razie jedyny zapach, którego buteleczkę wypsikałam bez przerw i odsatwień. Kiedyś mój must have do pracy / białej koszuli.
Zpach z dystansem, rześki, pieprzny, świdrujący. Ale nie męski. Kwiatów dużo nie czuję, ale pieprz, gałkę, drzewka oraz soczystą śliwkę tak.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Max Mara Le Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Max Mara Le Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Parfum marki Max Mara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Parfum marki Max Mara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne Ultraviolet Max Mara Max Mara Silk Touch Christian Dior Midnight Poison Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Gabriela Sabatini Magnetic Thierry Mugler Innocent Calvin Klein Euphoria Blossom Hugo Boss Deep Red Lalique Amethyst Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Britney Spears Midnight Fantasy Givenchy Organza Guerlain L'Instant de Guerlain Gucci Gucci Eau de Parfum II Coty Pret a Porter Yves Rocher Comme une Evidence Versace Crystal Noir Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Chanel Coco Mademoiselle Elizabeth Arden Green Tea