Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Kashmina Touch Max Mara dla kobiet

Mam: 23 Miałem: 25 Chcę: 21 Ukochany zapach: 1

migdałowy
Kashmina Touch Max Mara dla kobiet Zdjęcia

Kashmina Touch marki Max Mara to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Kashmina Touch został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są cytryna amalfi i amaretto; nutami serca są nuty kwiatowe i gorzka pomarańcza; nutami bazy są cedr, drzewo kaszmirowe i piżmo.

Cytryna Amalfi Amaretto

Nuty kwiatowe Gorzka pomarańcza

Cedr Drzewo kaszmirowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kashmina Touch by Max Mara.

Molecule 01
Les Saisons Hiver
Molecule 02

Kashmina Touch Recenzje Perfum

amanda
amanda

Wielka szkoda,że tego typu zapachy,które nie są kolejnym bezpłciowym,nijakim podobieństwem do wielu innych zostają na wieki wieków wycofane.
Touch dla mnie jest idealny na późne lato i jesień.
Jednak nie taką już zimną,deszczową a raczej jeszcze ciepłą,słoneczną z podmuchami ciepłego wiaterku.
Wtedy idąc w powietrzu mogę uchwycić lekko pieprzny zapach tych perfum zmieszany ze świeżością cedru i cytrynowym akcencie w tle.
Pieprz,uchwycony zapach drzew kiedy jest sucho,delikatny powiew świeżości cedru.
Czuć w nim ciepło i słoneczność.
Tak one mi się kojarzą,jeszcze ciepło,jeszcze słonecznie jednak lato zostało już pożegnane a nutka nostalgii coraz bardziej wkrada się w krótsze dni.
Nie są dla mnie jakieś szczególnie piękne,ale są zupełnie inne od obecnych zapachów i to zwraca uwagę.

elczyk
elczyk

Jedna z najciekawszych kompozycji w mojej kolekcji.
Rzadko zdarza mi się tak wyraźnie wyczuwać nuty zapachowe jak u Kashminy.
Gdy rozpylę te perfumy, mam wrażenie jakbym weszła do mojej zakładowej stolarni. Otacza mnie woń świeżo struganych trocin. Wszystko przyprószone pikantnym pieprzem i skropione cytrusami. Żadnego kwiecia. Zaledwie lekko słodkie.
Cudowne w swojej odmienności.
Używam ich wyłącznie zimą i w chłodne dni jesienne. Latem przyduszają.
Perfumy według mnie unisex. Trwałość około 6 godzin. Wyczuwalne na odległość ramienia. Ale każdy ruch głową powoduje uniesienie nowej porcji woni, nie dają o sobie zapomnieć.

gugusia
gugusia

Kiedyś był to mój nr 1. Po latach wróciłam do Kashminy i już nie pałam nad nią takim zachwytem jak kiedyś. BA! Nawet ten wbrew niepozorny zapach zmęczył mnie i przyprawil o ból głowy we wczorajszym upale.

KT jesr zapachem drzewnym z lekko połączoną nutą cytrusów. Jedni porównują ją z Molekułami, dla mnie to klon zimy VC&A.

Dużo drzewnych nut, to fakt, a jednak zapach mało trwały. Lekka poświata cedrowo-piżmowa utrzymuje się na skórze do max. 4 h.

Kiedyś byłam na tak, dziś puszczam Kashminę dalej w świat.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Max Mara Kashmina Touch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Max Mara Kashmina Touch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kashmina Touch marki Max Mara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kashmina Touch marki Max Mara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Yves Rocher Neonatura Cocoon Yves Saint Laurent Cinema Hermes Elixir des Merveilles Gucci Gucci pour Homme Shiseido Feminite du Bois Laura Biagiotti Roma Fendi Fendi Theorema Yves Rocher Voile d'Ambre Diptyque Tam Dao Eisenberg J'ose Gucci Envy Shiseido Zen Hermes Eau des Merveilles Hermes L’Ambre des Merveilles Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Dolce Vita Estée Lauder Sensuous