Marki » M » orientalno - fougere « Grupy

Silverado White Max Deville dla mężczyzn

Silverado White Max Deville dla mężczyzn

Silverado White marki Max Deville to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są pomarańcza i mięta; nutami serca są lawenda, cynamon i kwiat pomarańczy; nutami bazy są piżmo, fasolka tonka i wanilia.

Pomarańcza Mięta

Lawenda Cynamon Kwiat pomarańczy

Piżmo Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silverado White by Max Deville.

Silverado White Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Max Deville Silverado White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Max Deville Silverado White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silverado White marki Max Deville. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silverado White marki Max Deville reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Carolina Herrera 212 Sexy Men Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme Alviero Martini GeoBlack Man Amouage Jubilation for Men Paul Smith Paul Smith London Men Bugatti Bugatti Homme Nicole Farhi Homme Ineke Field Notes From Paris Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Bond No 9 Cooper Square En Voyage Perfumes Poete de Carmel