Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

BCBGirls Star Max Azria dla kobiet

BCBGirls Star Max Azria dla kobiet

BCBGirls Star marki Max Azria to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. BCBGirls Star został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, morela, nuty zielone, tamaryndowiec, tuberoza, róża, jaśmin, korzeń irysa, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ambra, wanilia, piżmo, mech dębowy, cedr virginia i drzewo sandałowe.

Magnolia Morela Nuty zielone Tamaryndowiec Tuberoza Róża Jaśmin Korzeń irysa Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ambra Wanilia Piżmo Mech dębowy Cedr Virginia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BCBGirls Star by Max Azria.

BCBGirls Star Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Max Azria BCBGirls Star, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Max Azria BCBGirls Star, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BCBGirls Star marki Max Azria. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BCBGirls Star marki Max Azria reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Marc Jacobs Daisy Perfect Sense Mane Yu L`Erbolario Iris Juliette Has A Gun Citizen Queen Sonoma Scent Studio Rose Musc Alyssa Ashley White Musk Apothia Velvet Rope Smell Bent Sunshine Rasasi Abeer Sprezzatura 707 Dolce Amoretto