Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

BCBGirls Star Max Azria dla kobiet

BCBGirls Star Max Azria dla kobiet

BCBGirls Star marki Max Azria to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. BCBGirls Star został wydany w 2001 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, morela, nuty zielone, tamaryndowiec, tuberoza, róża, jaśmin, korzeń irysa, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ambra, wanilia, piżmo, mech dębowy, cedr virginia i drzewo sandałowe.

Magnolia Morela Nuty zielone Tamaryndowiec Tuberoza Róża Jaśmin Korzeń irysa Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ambra Wanilia Piżmo Mech dębowy Cedr Virginia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BCBGirls Star by Max Azria.

BCBGirls Star Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Max Azria BCBGirls Star, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Max Azria BCBGirls Star, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BCBGirls Star marki Max Azria. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BCBGirls Star marki Max Azria reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Hermes Rouge Hermes Eau Delicate Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Jil Sander Style Adidas Adidas Pure Energy Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Baldinini Baldinini Kylie Minogue Couture Sonoma Scent Studio Voile de Violette Molinard Les Fleurs de Provance: Violette LR Desperate Housewives Susan Bruno Acampora Sballo Paris Hilton Passport South Beach