Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

BCBGirls Sexy Max Azria dla kobiet

BCBGirls Sexy Max Azria dla kobiet

BCBGirls Sexy marki Max Azria to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. BCBGirls Sexy został wydany w 2001 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, drzewo sandałowe, ambra, goździk (przyprawa), kadzidło, fasolka tonka, wanilia, mandarynka, róża, konwalia i czerwone jagody.

Piżmo Jaśmin Drzewo sandałowe Ambra Goździk (przyprawa) Kadzidło Fasolka tonka Wanilia Mandarynka Róża Konwalia Czerwone jagody

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BCBGirls Sexy by Max Azria.

BCBGirls Sexy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Max Azria BCBGirls Sexy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Max Azria BCBGirls Sexy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BCBGirls Sexy marki Max Azria. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BCBGirls Sexy marki Max Azria reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder SpellBound Celine Dion Belong Al-Rehab Manarah Halloween Halloween Tropical Benetton B. United Woman Tauer Perfumes 06 Incense Rose Tocca Cleopatra Houbigant Lutece Agustin Davila Agustin Davila for Women Ayala Moriel The Purple Dress Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Rasasi Sharina