Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

BCBGirls Nature Max Azria dla kobiet

BCBGirls Nature Max Azria dla kobiet

wodny

BCBGirls Nature marki Max Azria to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. BCBGirls Nature został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna, nuty zielone i nuty wodne; nutami serca są frezja, heliotrop, róża i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Bergamotka Tangeryna Nuty zielone Nuty wodne

Frezja Heliotrop Róża Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BCBGirls Nature by Max Azria.

BCBGirls Nature Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Max Azria BCBGirls Nature, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Max Azria BCBGirls Nature, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BCBGirls Nature marki Max Azria. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BCBGirls Nature marki Max Azria reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Celine Celine Sensual Summer Al-Rehab Nebras Eau D`Italie Sienne l´Hiver Caron Miss Rocaille Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Peppermint Il Profvmo Osmo Scents Palmerose Cale Fragranze d’Autore Ozio CB I Hate Perfume M4 A Room With A View Caesars World Ferentina TerraNova Sakura and Green Tea En Voyage Perfumes Debut de Carmel