Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

BCBGirls Metro Max Azria dla kobiet

BCBGirls Metro Max Azria dla kobiet

BCBGirls Metro marki Max Azria to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. BCBGirls Metro został wydany w 2001 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, francuskie labdanum, gardenia, drzewo sandałowe, yuzu, konwalia, czarna porzeczka i morela.

Piżmo Jaśmin Francuskie labdanum Gardenia Drzewo sandałowe Yuzu Konwalia Czarna porzeczka Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BCBGirls Metro by Max Azria.

BCBGirls Metro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Max Azria BCBGirls Metro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Max Azria BCBGirls Metro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BCBGirls Metro marki Max Azria. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BCBGirls Metro marki Max Azria reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Courreges Sweet Courreges Iceberg Fluid Woman Sweet Years Sweet Years Prive Bath and Body Works Mango Mandarin Sarantis C-Thru Ruby Joop! Joop! Thrill Woman Chipie Chipie S. Cute Sweet Amour Green Apple O Boticario Femme.com Gres Caline Blooming Moments Ulric de Varens Lily Prune Love Story Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne