Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

BCBGirls Metro Max Azria dla kobiet

BCBGirls Metro Max Azria dla kobiet

BCBGirls Metro marki Max Azria to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. BCBGirls Metro został wydany w 2001 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, francuskie labdanum, gardenia, drzewo sandałowe, yuzu, konwalia, czarna porzeczka i morela.

Piżmo Jaśmin Francuskie labdanum Gardenia Drzewo sandałowe Yuzu Konwalia Czarna porzeczka Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BCBGirls Metro by Max Azria.

BCBGirls Metro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Max Azria BCBGirls Metro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Max Azria BCBGirls Metro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BCBGirls Metro marki Max Azria. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BCBGirls Metro marki Max Azria reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Puma I`m Going Woman Betty Barclay Betty Barclay in LOVE Mexx Mexx XX Nice Naomi Campbell Seductive Elixir Laura Mercier Eau Gourmande Violette Crabtree & Evelyn Nadira Novae Plus Pearl Blue Anna Sui Night of Fancy Lollia Inspire L`Occitane en Provence Peach Blossom Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat