Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Tabac Original Maurer & Wirtz dla mężczyzn

Tabac Original Maurer & Wirtz dla mężczyzn

Mam: 4

Tabac Original Maurer & Wirtz dla mężczyzn Zdjęcia Tabac Original Maurer & Wirtz dla mężczyzn Zdjęcia Tabac Original Maurer & Wirtz dla mężczyzn Zdjęcia Tabac Original Maurer & Wirtz dla mężczyzn Zdjęcia Tabac Original Maurer & Wirtz dla mężczyzn Zdjęcia Tabac Original Maurer & Wirtz dla mężczyzn Zdjęcia Tabac Original Maurer & Wirtz dla mężczyzn Zdjęcia Tabac Original Maurer & Wirtz dla mężczyzn Zdjęcia Tabac Original Maurer & Wirtz dla mężczyzn Zdjęcia

Tabac Original marki Maurer & Wirtz to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tabac Original został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są petitgrain, neroli, bergamotka, cytryna i pieprz; nutami serca są lawenda, geranium, rumianek i dąb; nutami bazy są goździk (roślina), drzewo sandałowe, wetyweria, piżmo i ambra.

Petitgrain Neroli Bergamotka Cytryna Pieprz

Lawenda Geranium Rumianek Dąb

Goździk (roślina) Drzewo sandałowe Wetyweria Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tabac Original by Maurer & Wirtz.

Tabac
Giorgio for Men

Tabac Original Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maurer & Wirtz Tabac Original, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maurer & Wirtz Tabac Original, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tabac Original marki Maurer & Wirtz. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tabac Original marki Maurer & Wirtz reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ferrari Racing Azzaro Azzaro Now Men Lanvin Oxygene Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon DSQUARED² He Wood Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Iceberg The Iceberg Fragrance for Men Tonatto Profumi Sandalo Per Teti Maitre Parfumeur et Gantier Grain de Plaisir Rasasi Emotion Men Cuba Paris Cuba Gold