Marki » M » aromatyczno - fougere « Grupy

Tabac Maurer & Wirtz dla mężczyzn

Tabac Maurer & Wirtz dla mężczyzn

aldehydowy

Tabac marki Maurer & Wirtz to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Tabac został wydany w 1959 roku. Nutami głowy są aldehydy, lawenda, neroli, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), drzewo sandałowe, korzeń irysa, jaśmin, róża i igły sosnowe; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo, wanilia, mech dębowy i tytoń.

Aldehydy Lawenda Neroli Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Drzewo sandałowe Korzeń irysa Jaśmin Róża Igły sosnowe

Fasolka tonka Ambra Piżmo Wanilia mech dębowy Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tabac by Maurer & Wirtz.

Brutal Classic
Tabac Original

Tabac Recenzje Perfum

artplast
artplast

Szanowni opiniodawcy, jeśli chcecie powąchać "dziada", to pojedźcie na Dworzec Centralny w Warszawie, a tam brodate nicnierobiące dziady w wieku na oko 30-60 lat udostępnią Wam swój zapach za darmo, jak również często w autobusach nocnych. Kupiłem wode toaletową ( bo myślałem, że będzie trwalsza) Tabac w 2014 r. i jeśli w tej kompozycji mają być wyczuwalne któreś z powyżej wypisanych naturalnych składników roślinnych, to jestem królem Polski. Jeżeli syntetyczny eugenol, to może i prawie jak goździk, jeśli kumaryna, to może troszkę, jak wanilia, tonka, czy lawenda, ale reszta to same aldehydy. Nazwałbym tę kompozycję nie TABAC a jakiś "MYDLAK", gdyż jest to po prostu zapach syntetyczny aldehydowy i bezpłciowy o znikomej trwałości, nie zaprzeczę, że dla mnie ładny, bo lubię takie staromodne byle co, ale do teatru, opery, na dyskotekę, czy na wieczór towarzyski raczej nieodpowiedni, bo jak użyjesz w domu, to nim gdzieś dotrzesz zapach się ulotni, Droga firmo niemiecka, zawiodłem się na Was, że nie umiecie nawet zadbać o trwałość zapachu, który lansujecie od 1959 roku, moglibyście się chociaż trochę popisać nie tylko białym solidnym flakonem z bdb dopasowanym korkiem, kłamliwymi opisami na kartoniku w 3-ech językach i dalekosiężną propagandą...

buk
buk

Nie lubię wieloznacznego i tym samym już wyblakłego znaczeniowo perfumowego określenia "dziad". Jednak w przypadku tej kompozycji pasuje ono idealnie. Zapach to niezwykle charakterystyczny, bardzo staromodny, jednak ostry, świdrujący i na dłuższą metę męczący. Aldehydy połączone z nutami kwiatowymi są w tym przypadku nieznośne.

perfumeholic88
perfumeholic88

Najczesciej w sklepach widuje wlasnie te wersje Tabac. Zdaje sobie sprawe, w ktorym roku go wyprodukowano, ale dla mnie pachnie wylacznie nieznosna mieszanina aldehydow z gozdzikiem, zapach jest tak silny i wiercacy w nosie, ze momentalnie mnie odrzucil.Pachnie poprostu ´´dziadem´´. Okropny!

Tabac by Maurer & Wirtz 3.44 out of 5 based on 20 ratings and 3 user reviews

Tabac Cologne by Maurer Wirtz, 1.7 oz Cologne Eau De Toilette Spray for Men
Tabac Cologne by Maurer Wirtz, 1.7 oz Cologne Eau De Toilette Spray for Men
Eau De Toilette 3.3oz
17.45 USD
Tabac Cologne by Maurer Wirtz, 3.3 oz Cologne Spray Eau De Toilette Spray for Men
Cologne 5.1oz
Cologne 10.1oz
26.18 USD
Tabac Cologne by Maurer Wirtz, 10.1 oz Cologne for Men
Tabac Cologne by Maurer Wirtz, 10.1 oz Cologne for Men

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maurer & Wirtz Tabac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maurer & Wirtz Tabac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tabac marki Maurer & Wirtz. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tabac marki Maurer & Wirtz reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Kouros Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Guy Laroche Drakkar Noir Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Chanel Antaeus Burberry London for Men Givenchy Givenchy Gentleman Zirh Ikon Cartier Declaration Kenzo Power Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Geoffrey Beene Grey Flannel Christian Dior Fahrenheit Prada Infusion d`Homme Yves Saint Laurent Body Kouros Gucci Gucci Pour Homme II Adidas Adidas Active Bodies Versace Dreamer Dolce&Gabbana D&G