Marki » M » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Nonchalance Maurer & Wirtz dla kobiet

Nonchalance Maurer & Wirtz dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

aldehydowy

Nonchalance marki Maurer & Wirtz to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Nonchalance został wydany w 1960 roku. Nutami głowy są aldehydy, zielone liście i malina; nutami serca są fiołek, korzeń irysa, jaśmin, konwalia, róża i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, mech dębowy i cedr.

Aldehydy Zielone liście Malina

Fiołek Korzeń irysa Jaśmin Konwalia Róża Geranium

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nonchalance by Maurer & Wirtz.

Nonchalance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maurer & Wirtz Nonchalance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maurer & Wirtz Nonchalance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nonchalance marki Maurer & Wirtz. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nonchalance marki Maurer & Wirtz reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Blumarine Blumarine II Van Cleef & Arpels First Eau d'Ete 2006 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Dry Clean Escada Escada Acte 2 Priscilla Presley Moments Yves Saint Laurent Rive Gauche Light Frederic Malle Iris Poudre Nina Ricci Farouche Lancome Climat Genny Genny Shine Cher Uninhibited Reed Krakoff Reed Krakoff