Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mustang Woman Maurer & Wirtz dla kobiet

Mustang Woman Maurer & Wirtz dla kobiet

Mustang Woman marki Maurer & Wirtz to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mustang Woman został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są rabarbar, grejpfrut, gruszka i czerwone jagody; nutami serca są groszek pachnący, ylang-ylang i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy i cedr.

Rabarbar Grejpfrut Gruszka Czerwone jagody

Groszek pachnący Ylang-ylang Róża

Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mustang Woman by Maurer & Wirtz.

Mustang Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maurer & Wirtz Mustang Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maurer & Wirtz Mustang Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mustang Woman marki Maurer & Wirtz. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mustang Woman marki Maurer & Wirtz reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Light Blue Paris Hilton Heiress Paris Hilton Just Me Love Passport Rosy Sky Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Jeanne Arthes Love Generation Pink DL & Co Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch Clean Fresh Laundry Marc de la Morandiere Thiara M. Micallef Watch Remy Latour Exotica Bjorn Borg Love All Hot Pink