Marki » M » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Mustang Man Maurer & Wirtz dla mężczyzn

Mustang Man Maurer & Wirtz dla mężczyzn

Mustang Man marki Maurer & Wirtz to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Mustang Man został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są lawenda, laurowiec indyjski, bergamotka i kardamon; nutami bazy są ambra, piżmo, drzewo gwajakowe i cedr.

Lawenda Laurowiec indyjski Bergamotka Kardamon

Ambra Piżmo Drzewo gwajakowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mustang Man by Maurer & Wirtz.

Mustang Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maurer & Wirtz Mustang Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maurer & Wirtz Mustang Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mustang Man marki Maurer & Wirtz. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mustang Man marki Maurer & Wirtz reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Police Uomo Police Jardin de France Gingembre Boudicca Wode (Scent) Le Jardin Retrouve Citron Poivre Cinq Mondes Rituel du Siam D.S. & Durga Coriander Demeter Fragrance Bourbon Arno Sorel Aromatic Cuba Paris Cuba Jungle Zebra Brandy Parfums Brandy Fragonard Mensonge Eden Classic Rapport