Marki » M » aromatyczno - owocowe « Grupy

4711 Ice Blue Cool Dab-On Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn

4711 Ice Blue Cool Dab-On Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn

4711 Ice Blue Cool Dab-On Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 4711 Ice Blue Cool Dab-On Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

4711 Ice Blue Cool Dab-On marki Maurer & Wirtz to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, 4711 Ice Blue Cool Dab-On został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, ananas, fiołek i ligustr; nutami serca są mięta, konwalia, brzoskwinia i Śliwka; nutami bazy są białe piżmo, ambra i cedr.

Bergamotka Ananas Fiołek Ligustr

Mięta Konwalia Brzoskwinia Śliwka

Białe piżmo Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 4711 Ice Blue Cool Dab-On by Maurer & Wirtz.

4711 Ice Blue Cool Dab-On Recenzje Perfum

jaszczurus
jaszczurus

Doskonały na upalne dni. Zdziwiła mnie ilość składników. Czuję tylko menthol i cytrusy.
W ogóle z tym mentholem chyba nieco przesadzili, ponieważ aż wyciska łzy z oczu i niestety nie jest to zapach świeżej mięty, lecz chemiczna woń.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maurer & Wirtz 4711 Ice Blue Cool Dab-On, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maurer & Wirtz 4711 Ice Blue Cool Dab-On, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 4711 Ice Blue Cool Dab-On marki Maurer & Wirtz. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 4711 Ice Blue Cool Dab-On marki Maurer & Wirtz reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Davidoff Cool Water Game Happy Summer For Men Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue Calvin Klein Eternity Summer for Men 2007 Gap The Lover Reminiscence Sol La B Never Too Busy To Be Beautiful Ladyboy Banana Republic Republic of Men Demeter Fragrance Fuzzy Navel Corine de Farme Douceur Nature Figue Yachtsman Cabo Lubin Figaro Demeter Fragrance Badtz-Maru