Marki » M » aromatyczne « Grupy

4711 Acqua Colonia Royal Riesling Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn

4711 Acqua Colonia Royal Riesling Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

4711 Acqua Colonia Royal Riesling Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

4711 Acqua Colonia Royal Riesling marki Maurer & Wirtz to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 4711 Acqua Colonia Royal Riesling został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak winogrona.

Winogrona

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 4711 Acqua Colonia Royal Riesling by Maurer & Wirtz.

4711 Acqua Colonia Royal Riesling Recenzje Perfum

Piotrek007
Piotrek007

Miejsce 6 to winogrona, rodzynki, wino, dżemy i ocet winny. Miałem nie lada dylemat jak wysoko umieścić ten zapach, jednak w ostateczności nie podołał zajść wyżej niż na miejsce szóste. Skąd ten dylemat ? Ponieważ Royal Riesling jest niesamowicie oryginalnym zapachem !!
Po aplikacji otrzymujemy krótką historię o wykorzystaniu winogron. Początek to słodkie rodzynki, później soczyste owoce winogron z delikatną gorzką nutą pestek. Wszystko to znów zaczyna się kleić od słodkości i wyczuwam dżemy z winogron... mmmm :)) Na koniec nagła zmiana tematu i w mój nos uderza ostry zapach octu winnego. Nie mogę się nadziwić co czuję, jednak owe zdziwienie mija bardzo szybko gdyż sam zapach traci na mocy i znika. Kompozycja jest bardzo interesująca i zachęcam do zapoznania się z tym zapachem!
Skoro jest tak ciekawie to dlaczego zapach nie zaszedł wysoko w top10 ? No cóż, udaną kompozycję niszczy trwałość, która nie przekracza 20 minut (na mojej skórze). Za słabą trwałością w parze idzie oczywiście znikoma projekcja... Wszystko wystarczająco długo i intensywnie aby przetestować owy specyfik, jednak zdecydowanie za słabo aby nacieszyć się nim na dłuższą chwilę. Cóż za rozczarowanie ;(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Royal Riesling, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Royal Riesling, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 4711 Acqua Colonia Royal Riesling marki Maurer & Wirtz. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 4711 Acqua Colonia Royal Riesling marki Maurer & Wirtz reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Pino Silvestre Green Generation Unisex Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Burberry Burberry Summer for Men David & Victoria Beckham Instinct After Dark Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Fragonard Concerto DSH Perfumes Cyan Playboy Playboy Malibu O Boticario Thaty Azzaro Azzaro Aqua Verde Melvita Floral Water Lemon Balm Florascent Aqua Aromatica Lavande