Marki » M » aromatyczne « Grupy

4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn

4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn

kwaśny
lekko korzenny

4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage marki Maurer & Wirtz to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak szałwia muszkatołowa i rabarbar.

Szałwia muszkatołowa Rabarbar

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage by Maurer & Wirtz.

4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Recenzje Perfum

Piotrek007
Piotrek007

Miejsce 7 to sentymentalny dla mnie rabarbar z dodatkiem szałwii.
Słodki i "mega" orzeźwiający zapach czerwonej rośliny z której za czasów mojego dzieciństwa babcia robiła kompot. Pierwsza aplikacja wody kolońskiej to właśnie wspomnienie tamtych lat, kiedy to cały dom wypełniał aromat świeżo zrobionego, jeszcze gorącego napoju z dodatkiem dużej ilości rabarbaru. Przeplata się tu oczywiście szałwia muszkatołowa która świetnie przypomina gałkę muszkatołową i dodaje całej kompozycji elegancki charakter. Podczas zadziwiająco długiego trwania owego zapachu na mojej skórze (aż 6h !!!) szałwia czasami znika aby pojawić się znów po chwili, jest nie przewidywalna. Wydaje mi się, że to za jej sprawą całość jest bardziej męska niż kobieca.
Rhubarb & Clary Sage uważam za bardzo udany produkt i nawet nie przeszkadza mi fakt iż jego projekcja jest bardzo delikatna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage marki Maurer & Wirtz. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage marki Maurer & Wirtz reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II M. Micallef Gaiac Tom Ford Sahara Noir Donna Karan Essence Wenge Etro Messe de Minuit Olivier Durbano Heliotrope Serge Lutens L'Eau Froide L`Artisan Parfumeur Al Oudh Aramis Perfume Calligraphy Rose Piotr Czarnecki Sensei Comme des Garcons Wonderwood Michal Szulc Sale Perfume 01 Parfum d`Empire Ambre Russe Hermes Un Jardin Sur Le Toit Tom Ford Grey Vetiver Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Viktor&Rolf Spicebomb Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Juniper Berry & Marjoram Lubin Idole Eau de Parfum