Marki » M » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

lekko korzenny
4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit marki Maurer & Wirtz to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. 4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Cecile Hua. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy pieprz i różowy grejpfrut.

Różowy pieprz Różowy grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit by Maurer & Wirtz.

Autoportrait

4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Recenzje Perfum

Piotrek007
Piotrek007

Na wstępie muszę zaznaczyć, że nie było mi łatwo oceniać serię 4711 Acqua Colonia. Zarówno prostota jak i złożoność owych zapachów polega na stworzeniu czegoś niezwykłego z użyciem jedynie dwóch nut zapachowych. Zadałem sobie pytanie, czy w ogóle jest to możliwe ? W końcu od dawnych już czasów mieszano dziesiątki nut albo starano się tyle otrzymać, aby w rezultacie wyszła bomba która zachwyci każdego. Przykładem tego jest wiele wspaniałych klasyków takich jak np.: Cabochard marki Gres, Chanel N°5, Obsession for Men - Calvin Klein, Givenchy Gentleman, Opium od Yves Saint Laurent czy chociażby 4711 Original Eau de Cologne ! Zapachy te pokazują, że dawniej liczyła się zarówno jakość jak i ilość ! Dziś natomiast, bardzo często króluje prostota, która może nie zwala z nóg ale jest równie atrakcyjna jak parędziesiąt lat temu. Przykładami są: Dior Homme Cologne 2013, Calvin Klein Beauty, Alien - Thierry Mugler czy edycja Private Blend od Tom’a Ford’a. Tak więc posiadając wszystkie próbki edycji Acqua Colonia przeprowadziłem dość długo trwające testy (ponad 2 tyg. !!) i stworzyłem dokładną listę, według której mój nos przydziela miejsca poszczególnym duetom.

10, ostanie miejsce na liście zajmuje duet różowego pieprzy i grejpfruta. Przyznam, że umieszczenie tego zapachu na samym końcu nie było proste. Wszystkie duety z tej serii są dobrze przemyślane ! Nie byłem w stanie wygrzebać jakiejkolwiek informacji o tym kto stoi za ich stworzeniem, jednak na pewno ktoś spędził nad tym dłuższy czas.

Początek zdawał się obiecujący. Mocny owoc, trochę kwaśny ale bardzo fajnie odzwierciedlający prawdziwego grejpfruta. Niestety po chwili wchodzi pieprz i szczerze powiedziawszy nie wiem co poszło nie tak… Wydaje mi się, że chcieli dać delikatną wersję pieprzu, aby nuty razem mogły współgrać. Wyszło odwrotnie, bo pieprz występuje tu w odsłonie świeżo zmielonej ! Kręcący w nosie, mocny i nachalny ! Całość w odbiorze jest bardzo przyjemna, rześka i ciekawa, jednak osobiście nie tak bym poprowadził całą tą historię. Kwaskowata woń jest tak fajna (idealna wręcz na ciepłe dni), że wolałbym zdecydowanie ją tu czuć najmocniej a pieprz by stał na uboczu, od czasu do czasu pokazując swe oblicze.

To niecodzienne połączenie trwa dość długo jak na EDC – 6h ! Projekcja oczywiście bardzo szybko staje się delikatna i trzyma się blisko skóry.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit marki Maurer & Wirtz. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit marki Maurer & Wirtz reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Azzaro Jetlag Cacharel Amor pour Homme Sunshine Joop! Jump Summer Temptation Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Gendarme 7 Sinful Scents Sloth O Boticario Connexion DSH Perfumes Piment et Chocolat Yardley Iris and Lavender Arno Sorel Shaman Extreme Nickel Eau Maximum