Marki » M » aromatyczne « Grupy

4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn

4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena marki Maurer & Wirtz to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak werbena cytrynowa i melisa.

Werbena cytrynowa Melisa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena by Maurer & Wirtz.

4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Uwielbiam(y) takie zapachy - naturalne i sugestywne. Właśnie tego oczekuje od tego typu wód - ma być świeżo, naturalnie i nienachlanie. Trwałość i projekcja? Trzy godziny trwałości, przy średniej, jednogodzinnej projekcji. Prawdę mówiąc, tyle mi wystarczy, w porównaniu do efektu, jaki możemy uzyskać w ogrodzie, jest bardzo dobrze. Wyobraźmy sobie duży krzak melisy - zrywamy czubek, na którym rosną najmłodsze listki, delikatnie rozcieramy go w dłoniach, a następnie zbliżamy je do nosa. Czujemy delikatny powiew pylistej cytryny - tak dla mnie pachnie świeża melisa, tak dla mnie pachnie otwarcie tych perfum. Po kilku minutach uświadamiam sobie, że całość spoczywa na ziołowej pastylce, stosowanej w uśmierzaniu bólu gardła, jednak pragnę zaznaczyć, że nie poruszamy się w niszowym, aptecznym rewirze. Zapach melisy miesza się z zapachem brązowego cukierka, ale to melisa tu króluje - nasze lekarstwo, służy tylko do utrwalenia zapachu - przyznacie, że połączenie piżma i melisy nie brzmi zachęcająco.;D

Piotrek007
Piotrek007

Miejsce 9 to połączenie werbeny i melisy.
Przyjemnie delikatny zapach w którym głównie czuć cytrynę/bergamotkę, nutę bardzo podobną do tej z herbat earl grey. Melisa zdecydowanie chowa się z tyłu i w całej kompozycji jest ledwie wyczuwalna. Może to efekt placebo, ale wiedząc że zarówno melisa jak i werbena cytrynowa posiadają właściwości uspokajające, ten zapach przynosi mi niezwykłe ukojenie i jest w stanie rozładować napięcie ! Całość utrzymana jest w klimacie oryginalnej wody kolońskiej, przez co trwałość jest dość słaba (max 2h) a projekcja łagodna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena marki Maurer & Wirtz. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena marki Maurer & Wirtz reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Loewe Loewe 7 Bentley Bentley for Men Loewe Loewe 7 Natural L`Occitane en Provence Eau des Baux L`Artisan Parfumeur L'eau du Caporal Olivier Durbano Heliotrope Christian Dior Dune Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Lubin Idole Eau de Parfum Calvin Klein Obsession for Men L`Artisan Parfumeur Tea for Two Cartier Declaration Cologne Aramis Havana Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Caron Pour Un Homme de Caron Tom Ford Tobacco Vanille Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger L`Artisan Parfumeur Al Oudh Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme