Marki » M » aromatyczne « Grupy

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

kwaśny
4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger marki Maurer & Wirtz to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna amalfi i imbir.

Cytryna Amalfi Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger by Maurer & Wirtz.

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Recenzje Perfum

Archadam
Archadam

Taki żartobliwy zapach. Na pewno świeży, projekcja nawet przeciętna ale trwałość dochodzi zaledwie do 2 godzin.
Otwarcie... niespodzianki nie będzie, cytryna i imbir i tak zostaje. Gdzie i kiedy używać takiego zapachu? Poczekam do upalnego lata i resztę próbki zużyję w rozgrzanym aucie :)

perfumeholic88
perfumeholic88

Maurer& Wirtz? A nie tak czasem Cif lub Bref? Toż to perfumowe straszydło, coś czegoś w perfumach nienawidzę najbardziej : ´´kibelkowa cytrynka´´. Cytryna jest tak chemiczna i tak bardzo przypomina kostkę do ubikacji, że bardziej się już nie da. Wżera się ten aromat w mózg i drażni,a ja mam wrażenie, że dzień spędziłam na gruntownym czyszczeniu łazienki wszelkimi możliwymi chemikaliami o zapachu cytrusowym. Imbiru nie ma tu za grosz, a jeśli nawet by był to ta cytryna by go zjadła w całości. Rzecz nienoszalna w żadnym wypadku, no chyba, że ktoś lubuje się w aromacie cytryny rodem z chemii łazienkowej.

Piotrek007
Piotrek007

Miejsce 4
Wydaje mi się, że od tego momentu można zacząć się na prawdę rozczulać nad kompozycjami Acqua Colonia. "Lemon & Ginger" niesie za sobą połączenie cytryny i imbiru, jednak nie są to byle jakie składniki ! Cytryna użyta w tej mieszance pochodzi z wybrzeża Amalfi, gdzie rosną najsmaczniejsze cytryny w basenie Morza Śródziemnego !! Dane było mi nie tylko smakować jak i wąchać owe cytryny, ale jadłem również wiele potraw i smakołyków z dodatkiem soków tej odmiany. Te żółte owoce różnią się niesamowicie od typowych europejskich odmian, bądź ściąganych z Chin sióstr. Nie ma typowej kwasowości, ślinka nie cieknie na sam widok jak ktoś ją zajada. Dla mnie, była ona wręcz słodka ! Spokojnie można je kroić i bezpośrednio wcinać, dlatego też robi się z niej bardzo dużo słodyczy i lepkich trunków, zaczynając od typowych lemoniad, po alkohole. Ta odmiana jest również niesamowicie pachnąca, potarcie skórki powoduje wręcz, że pomieszczenie wypełnia aura świeżości i ciepła ! Taką właśnie nutę tu otrzymujemy i na prawdę można się w jej nurcie po prostu zanurzyć! Jest tu imbir, taaaaak... ale ja go całkowicie pomijam bo do szczęścia jest mi tu nie potrzebny. Cytryna jest tak wspaniała, że mógłbym się nią pryskać co chwila, nawet nie zważając na jej czasami przesadną (podczas upałów) słodkość. Dawno nie wąchałem tak przytulnego, wesołego i ciepłego zapachu !!
Jaka szkoda, że trwałość jest typowa dla Maurer & Wirtz, przez co cała zabawa trwa nie więcej niż 2 godziny. Trzyma się bardzo blisko skóry, przez co tylko my poczujemy jej obecność. Warto jednak spróbować tej mieszanki, ponieważ w gorące dni może dostarczyć nam niejednego uśmiechu i zdecydowanie poprawi nam nastrój ! POLECAM !!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger marki Maurer & Wirtz. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger marki Maurer & Wirtz reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Loewe Loewe 7 Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Olivier Durbano Heliotrope Lubin Idole Eau de Parfum L`Artisan Parfumeur L'eau du Caporal Montale Dark Aoud Yves Saint Laurent Kouros Tom Ford Tobacco Vanille Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Comme des Garcons Black Olivier Durbano Black Tourmaline Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Mandarine & Cardamom Lalique Lalique White Robert Piguet Futur Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Cartier Declaration Cologne Stella McCartney Stella Rose Absolute Rasasi La Yuqawam Homme Maurer & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne Profumum Roma Acqua di Sale