Marki » M » aromatyczne « Grupy

4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn

4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

ziołowy

4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme marki Maurer & Wirtz to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda i tymianek.

Lawenda Tymianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme by Maurer & Wirtz.

4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme Recenzje Perfum

Piotrek007
Piotrek007

Miejsce 5 to zapachy które zawsze kojarzyły mi się z ciepłem domowym.
Niesamowicie intensywna lawenda otwiera kompozycje i od razu nadaje jej spokojnego charakteru. Od samego początku spodobał mi się ten niezwykle rzeczywisty powiew świeżości. Przypomniała mi się wyprawa na pola lawendowe, gdzie wąchając różne rodzaje tej rośliny najbardziej upodobałem sobie odmianę "hidcote blue strain". To właśnie ją czuć w tym duecie, jednak trwa to około godziny, po czym nadchodzi istna burza. Tymianek tutaj nie jest typowym zielskiem z kuchni, to ostry zapach który potrafi nieźle zakręcić w nosie. Taki sam posiadałem w domu i świeży dodawałem do różnych potraw aby wzmocnić ich smak lub zapach. Mocna woń trwa około kwadrans, po czym w połączeniu z delikatną lawendą kompozycja robi się "stonowana" i już do samego końca mamy dobrze wyczuwalny duet "Lavender & Thyme"
Zarówno trwałość jak i projekcja są przeciętne, co w tym przypadku jest bardzo zadowalającym wynikiem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme marki Maurer & Wirtz. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme marki Maurer & Wirtz reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men Benetton Benetton White Night Man David & Victoria Beckham Instinct After Dark Mary Kay Velocity Man Michael Jordan 23 Paul Sebastian PS Fine Cologne Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme Acca Kappa White Moss Demeter Fragrance Ginseng Root Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer Yves Rocher Samarkande Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme