Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn

4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Maurer & Wirtz dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil marki Maurer & Wirtz to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwona pomarańcza i bazylia.

Czerwona pomarańcza Bazylia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil by Maurer & Wirtz.

Aqua Allegoria Mandarine Basilic
Marrakech Neroli E Cardamomo
Orange Sanguine

4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Recenzje Perfum

Piotrek007
Piotrek007

Chylę czoła Arttemiss, która tak wspaniale opisała ten zapach, że aż głupio mi pisać komentarz do tego duetu po niej ! :) Przywitajcie "Blood Orange & Basil" które wdrapało się na drugie miejsce !!
Jestem pełen podziwu dla Maurer & Wirtz za stworzenie tego niesamowitego połączenia. Wymyślona została mieszanka, która chłodzi równie dobrze jak mięta w upalne dni. Bazylia i "krwawiąca" pomarańcza mają praktycznie tą samą moc, jednak mój nos intensywniej wyłapuje bazylię. Jest świeża, dopiero co skrojona, czeka aby wylądować na gorącej pizzy ! Tak, to ten zapach który można jeść bez zastanowienia, bo pierwsze co przychodzi na myśl to włoskie specjały !! Pomidory suszone na słońcu z czosnkiem i BAZYLIA, sery białe a na nich BAZYLIA, margherita i garść BAZYLI !! Ahh... można się tym rozkoszować. Dochodzi do tego soczek z pomarańczy, odrobinę gorzkawych ale i tak rozkosznie orzeźwiający.
Biję brawa, bo to naprawdę REWELACYJNA kompozycja której stworzenia nie pogardziłby nawet największy artysta.

Arttemiss
Arttemiss

"Do mnie szukający perfum na lato! Do mnie nieznoszący cytrusowych świeżaków! Do mnie tęskniący za śródziemnomorskimi klimatami! Do mnie miłośnicy chłodzących zieloności! Kupujcie a będzie wam dane!" mógłby wołać obwoźny sprzedawca Blood Orange & Basil i nie naginał by rzeczywistości nic a nic. Dokładnie tym jest bowiem opisywana woda kolońska: chłodnawym, wręcz tonizującym ciemnozielonym zapachem, raczej z gatunku wytrawnych niż pół-wytrawnych, wręcz idealnym na wysokie temperatury i słońce bez zmiłowania panujące w zenicie. Recepta na niewątpliwy sukces była prosta: woda kolońska + pomarańcze + świeża bazylia, a fakt zrobienia właśnie kolońskiej i to w dodatku KOLOŃSKIEJ od TEGO PRODUCENTA nie pozostał bez wpływu na charakter zapachu. Jest świeżo, rześko i jest cudnie, podobnie jak w przypadku większości Blood Orange'owego rodzeństwa.

Zawsze, gdy wyprowadzam z "zimowiska" Acqua Colonię zaczynam myśleć o lecie. O lecie, soku pomarańczowym z lodem i o świeżych ziołach w ogrodzie. I gdy oczyma wyobraźni i wzmożoną pracą ślinianek zaczynam konceptualizować potężny bazyliowy pęczek do kuchni wkracza TŻ. Patrz - mówię podsuwając mu rękę - bazylia! Nie bazylia - mówi TŻ - pomarańcza! Bazylia - poprawiam. POMARAŃCZA - postuluje TŻ. BAZYLIA! - stwierdzam. PO-MA-RA-ŃCZA! - o-znaj-mia TŻ (...) Nic to, chowam utensylia kuchenne do szafy - dziś chyba obiadu nie będzie...

Trwałość i dyfuzja: na bogów Śródziemia i Narnii związanych w jednym bazyliowym pęczku toż to woda kolońska! Źle nie jest, ale merdającego na pięć metrów ogonka i sześciogodzinnej emanacji proszę jednak nie oczekiwać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil marki Maurer & Wirtz. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil marki Maurer & Wirtz reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Dzongkha Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Serge Lutens Gris Clair L`Artisan Parfumeur Tea for Two Gucci Gucci Pour Homme II Lancome O de Lancome Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Gres Cabochard Serge Lutens La Fille de Berlin Nasomatto Black Afgano Lubin Idole Eau de Parfum Hermes Un Jardin Sur Le Nil Basile Basile Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille L`Artisan Parfumeur L'eau du Caporal CoSTUME NATIONAL 21 Olivier Durbano Heliotrope Hermes Eau de Pamplemousse Rose Byredo Pulp Profumum Roma Acqua di Sale