Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Mauboussin Pour Lui in Black Mauboussin dla mężczyzn

Mauboussin Pour Lui in Black Mauboussin dla mężczyzn

Mam: 1

karmelowy
Mauboussin Pour Lui in Black Mauboussin dla mężczyzn Zdjęcia Mauboussin Pour Lui in Black Mauboussin dla mężczyzn Zdjęcia Mauboussin Pour Lui in Black Mauboussin dla mężczyzn Zdjęcia Mauboussin Pour Lui in Black Mauboussin dla mężczyzn Zdjęcia

Mauboussin Pour Lui in Black marki Mauboussin to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Mauboussin Pour Lui in Black został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są mięta, karmel i włoska mandarynka; nutami serca są czarny fiołek, szałwia i cedr virginia; nutami bazy są liść indonezyjskiej paczuli, drzewo gwajakowe i benzoes.

Mięta Karmel Włoska mandarynka

Czarny fiołek Szałwia Cedr Virginia

Liść indonezyjskiej paczuli Drzewo gwajakowe Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mauboussin Pour Lui in Black by Mauboussin.

Mauboussin Pour Lui in Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mauboussin Mauboussin Pour Lui in Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mauboussin Mauboussin Pour Lui in Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mauboussin Pour Lui in Black marki Mauboussin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mauboussin Pour Lui in Black marki Mauboussin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Paco Rabanne Ultraviolet Hanae Mori HM Krizia Moods by Krizia Uomo Bois 1920 Vetiver Ambrato Creed Santal Imperial Jacques Bogart Silver Scent DSH Perfumes Oude Arabique Avon Outspoken by Fergie Rasasi Jaish Rasasi Oudh al Mithali 10 Corso Como 10 Corso Como Mazzolari Mazzolari