Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 5

kwaśny
karmelowy
Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet Zdjęcia Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet Zdjęcia Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet Zdjęcia Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet Zdjęcia

Mauboussin Pour Elle marki Mauboussin to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mauboussin Pour Elle został wydany w 2011 roku. Mauboussin Pour Elle stworzyli Olivier Cresp i Nathalie Lorson. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, czerwone jagody i rabarbar; nutami serca są jaśmin, gardenia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i karmel.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Czerwone jagody Rabarbar

Jaśmin Gardenia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mauboussin Pour Elle by Mauboussin.

Mauboussin Pour Elle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mauboussin Mauboussin Pour Elle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mauboussin Mauboussin Pour Elle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mauboussin Pour Elle marki Mauboussin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mauboussin Pour Elle marki Mauboussin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Calypso Cartier Delices Avon Treselle Seduction Givenchy Absolutely Givenchy Givenchy Hot Couture White Collection L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme Fragonard Cerisier en Fleurs biehl parfumkunstwerke pc01 Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat Stacked Style Fuji Flower Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Women 2010 Lise Watier Neon Love Desirable