Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 7

kwaśny
karmelowy
Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet Zdjęcia Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet Zdjęcia Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet Zdjęcia Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet Zdjęcia

Mauboussin Pour Elle marki Mauboussin to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mauboussin Pour Elle został wydany w 2011 roku. Mauboussin Pour Elle stworzyli Olivier Cresp i Nathalie Lorson. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, czerwone jagody i rabarbar; nutami serca są jaśmin, gardenia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i karmel.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Czerwone jagody Rabarbar

Jaśmin Gardenia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mauboussin Pour Elle by Mauboussin.

Mauboussin Pour Elle Recenzje Perfum

DeepScent
DeepScent

Mauboussin Pour Elle jest raczej mało popularnym zapachem. Dziwię się jednak dlaczego. Jest to naprawdę przyjemna i ciekawa kompozycja. Zapach to miks owoców, kwiatów i słodyczy. Idealny żeby odpocząć od ciężkich orientalnych zapachów. Złożony. Trwałość dobra, projekcja również. Na samym początku zapach jest lekko ostry. W ciągu dnia łagodnieje aż w końcowej fazie staje się osłodzonym i przyjemnym drzewem sandałowym.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mauboussin Mauboussin Pour Elle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mauboussin Mauboussin Pour Elle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mauboussin Pour Elle marki Mauboussin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mauboussin Pour Elle marki Mauboussin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel LouLou Givenchy Ange ou Demon Miraculum Pani Walewska Noir Revlon Jontue Revlon Charlie Gold Mariah Carey M Aramis Perfume Calligraphy Rose Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Priscilla Presley Indian Summer Balenciaga Balenciaga Paris Salvador Dali Dali Eau de Toilette Guess Guess By Marciano Thierry Mugler Womanity Hermes Elixir des Merveilles Guerlain Insolence Calvin Klein Truth Hermes Eau des Merveilles Lolita Lempicka Si Lolita Salvatore Ferragamo Signorina Elizabeth Arden Red Door Aura