Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

kwaśny
karmelowy
Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet Zdjęcia Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet Zdjęcia Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet Zdjęcia Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet Zdjęcia

Mauboussin Pour Elle marki Mauboussin to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mauboussin Pour Elle został wydany w 2011 roku. Mauboussin Pour Elle stworzyli Olivier Cresp i Nathalie Lorson. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, czerwone jagody i rabarbar; nutami serca są jaśmin, gardenia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i karmel.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Czerwone jagody Rabarbar

Jaśmin Gardenia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mauboussin Pour Elle by Mauboussin.

Mauboussin Pour Elle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mauboussin Mauboussin Pour Elle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mauboussin Mauboussin Pour Elle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mauboussin Pour Elle marki Mauboussin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mauboussin Pour Elle marki Mauboussin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Miraculum Pani Walewska Noir Revlon Jontue Revlon Charlie Gold Mariah Carey M Priscilla Presley Indian Summer Balenciaga Balenciaga Paris Salvador Dali Dali Eau de Toilette Guess Guess By Marciano Givenchy Ange ou Demon Guerlain Insolence Calvin Klein Truth Salvatore Ferragamo Signorina Elizabeth Arden Red Door Aura Revlon Fire & Ice Revlon Charlie Red Avon Bond Girl 007 Joop! Joop! Le Bain Soft Moments Sonia Rykiel Rykiel Woman Jovan Secret Amber Paul Smith Paul Smith Rose