Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

kwaśny
karmelowy
Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet Zdjęcia Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet Zdjęcia Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet Zdjęcia Mauboussin Pour Elle Mauboussin dla kobiet Zdjęcia

Mauboussin Pour Elle marki Mauboussin to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mauboussin Pour Elle został wydany w 2011 roku. Mauboussin Pour Elle stworzyli Olivier Cresp i Nathalie Lorson. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, czerwone jagody i rabarbar; nutami serca są jaśmin, gardenia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i karmel.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Czerwone jagody Rabarbar

Jaśmin Gardenia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mauboussin Pour Elle by Mauboussin.

Mauboussin Pour Elle Recenzje Perfum

Mauboussin Pour Elle by Mauboussin 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Zakupowe okazje

Mauboussin Pour Elle eau de parfum for women 1 oz
FragranceX.com
Eau De Parfum 1.7oz
28.75 USD
Mauboussin Pour Elle Perfume by Mauboussin, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
FragranceX.com
31.50 USD
Mauboussin Pour Elle Perfume by Mauboussin, 3.3 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Parfum 3.4oz
StrawberryNET.com
51.00 USD
Mauboussin Pour Elle Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
Mauboussin Pour Elle Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mauboussin Mauboussin Pour Elle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mauboussin Mauboussin Pour Elle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mauboussin Pour Elle marki Mauboussin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mauboussin Pour Elle marki Mauboussin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Oriflame Miss O Gres Cabotine Delight Novae Plus Ballet Erox Realm Women Givenchy Jardin d'Interdit My Lovely Butterfly Steffen Schraut Steffen Schraut Masaki Matsushima mat; pink Victoria`s Secret Love Rocks O Boticario Ma Cherie Jeans Rasasi Emotion Laila Bagge You Rock