Marki » M » orientalne « Grupy

Mauboussin L`Elixir Pour Elle Mauboussin dla kobiet

Mauboussin L`Elixir Pour Elle Mauboussin dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Mauboussin L`Elixir Pour Elle marki Mauboussin to orientalne perfumy dla kobiet. Mauboussin L`Elixir Pour Elle został wydany w 2013 roku. Mauboussin L`Elixir Pour Elle stworzyli Olivier Cresp i Nathalie Lorson. Nutami głowy są jaśmin, róża i gardenia; nutami serca są ambra, benzoes, fasolka tonka i wanilia; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i piżmo.

Jaśmin Róża Gardenia

Ambra Benzoes Fasolka tonka Wanilia

Paczula Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mauboussin L`Elixir Pour Elle by Mauboussin.

Mauboussin L`Elixir Pour Elle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mauboussin Mauboussin L`Elixir Pour Elle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mauboussin Mauboussin L`Elixir Pour Elle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mauboussin L`Elixir Pour Elle marki Mauboussin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mauboussin L`Elixir Pour Elle marki Mauboussin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Celine Celine Oriental Summer Krizia Krazy Krizia Avon Imari Seduction Givenchy Oblique Rewind Al Haramain Perfumes Attar Al Kaaba Al Haramain Perfumes Fakhrul Arab Serge Lutens Fourreau Noir Le Labo Labdanum 18 M. Micallef Aoud Gourmet Dolce&Gabbana The One Gentleman LR LR Classics Singapore Gutenberg Parfums Gutenberg Woman