Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

M Moi Mauboussin dla kobiet

M Moi Mauboussin dla kobiet

M Moi Mauboussin dla kobiet Zdjęcia M Moi Mauboussin dla kobiet Zdjęcia

M Moi marki Mauboussin to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. M Moi został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są biała porzeczka, bluszcz, goryczka i dzikie kwiaty; nutami serca są kwiat pomarańczy, narcyz i ambrette (piżmo ambrowe); nutami bazy są piżmo, drzewo kaszmirowe i biała ambra.

Biała porzeczka Bluszcz Goryczka Dzikie kwiaty

Kwiat pomarańczy Narcyz Ambrette (piżmo ambrowe)

Piżmo Drzewo kaszmirowe Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M Moi by Mauboussin.

M Moi Recenzje Perfum

monika690
monika690

Zgadzam się z Izabelą, lato to dobry czas dla tego zapachu. W ciepłej aurze ukazują się na prawdę piękne nuty nuty. Wyczuwam nuty porzeczki, polnych kwiatów i nutę zieleni i piżma. Zapach nie ewoluuje jakoś szczególnie, ale jest bardzo przyjemny i przy tym dość elegancki. Polecam miłośniczkom tej marki i nie tylko :)

Izabela
Izabela

Idealny czas dla nich nastał. To perfumy na lato, ponieważ dobrze wypadają podczas upałów. Dodają nam energii i zachęcają do działania.
To pierwsza piramidka Mauboussin, którą mogę mieć, nie tylko ze względu na jej kształt, ale też i na zawartość.
Z innymi zapachami tej marki jakoś się nie mogę zgrać (jak na razie).
M Moi to zapach oparty na nucie kwiatu pomarańczy. W nucie głowy jest on dodatkowo, dla orzeźwienia, podkręcony białymi porzeczkami. Ten początek jest zdecydowanie najsłabszy (moim zdaniem), może dlatego, że tej kwaskowatości jest ciut za dużo?
Im bardziej porzeczka umyka, tym perfumy stają się fajniejsze. Nie czuć w nich narcyza, którego "gumowatości" bardzo się obawiałam. W nucie bazy tytułowy kwiat pomarańczy jest uszlachetniony piżmowymi akordami. Ale nie ma tu prania, jest piżmo z dodatkiem żywicznej ambry.
W zasadzie zapach nie jest niespotykany, ale jest po prostu przyjemny. Trwałość na skórze ok. 6 godzin - nie jest źle.
Dajcie im szansę podczas wakacji. Myślę, że Was nie zawiodą :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mauboussin M Moi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mauboussin M Moi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M Moi marki Mauboussin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M Moi marki Mauboussin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Police Eyes For You Eau D`Italie Paestum Rose Alviero Martini GeoBlack Woman Clean Clean Warm Cotton Ralph Lauren Romance Be Mine Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Gres Fleur de Cabotine Apothia Velvet Rope Blumarine Bellissima Oriflame Miss O Fashion Princess Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers