Marki » M » kwiatowe « Grupy

Matthew Williamson Sheer Matthew Williamson dla kobiet

Matthew Williamson Sheer Matthew Williamson dla kobiet

Matthew Williamson Sheer marki Matthew Williamson to kwiatowe perfumy dla kobiet. Matthew Williamson Sheer został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są imbir, kwiat lipy, zielona herbata i bergamotka; nutami serca są magnolia, lilia, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i benzoes.

Imbir Kwiat lipy Zielona herbata Bergamotka

Magnolia Lilia Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Matthew Williamson Sheer by Matthew Williamson.

Matthew Williamson Sheer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Matthew Williamson Sheer marki Matthew Williamson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Matthew Williamson Sheer marki Matthew Williamson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Verino Eau de Verino Stella McCartney Sheer Stella 2008 Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Yves Saint Laurent Paris Nuit de Fete Carla Bulgaria Roses Beauty Carla Jardin de France Violette Dolce&Gabbana Rose The One M. Asam Rose Le Jardin Retrouve Rose The Givenchy Dance with Givenchy Gabriela Sabatini Magnetic Donna Karan DKNY Women Limited Edition Eau de Toilette 2010