Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Matthew Williamson Matthew Williamson dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

żółtych kwiatów
cynamonowy
Matthew Williamson Matthew Williamson dla kobiet Zdjęcia Matthew Williamson Matthew Williamson dla kobiet Zdjęcia Matthew Williamson Matthew Williamson dla kobiet Zdjęcia

Matthew Williamson marki Matthew Williamson to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Matthew Williamson został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Clement Gavarry. Nutami głowy są lima, imbir, neroli, bergamotka i kardamon; nutami serca są gardenia, korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są cynamon, heliotrop i madagaskarska wanilia.

Lima Imbir Neroli Bergamotka Kardamon

Gardenia Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Róża

Cynamon Heliotrop Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Matthew Williamson by Matthew Williamson.

Matthew Williamson Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Matthew Williamson Matthew Williamson, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Matthew Williamson Matthew Williamson, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Matthew Williamson marki Matthew Williamson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Matthew Williamson marki Matthew Williamson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Legere Guy Laroche J'ai Osé Guerlain Mahora Parfums Elite Elite Model Attitude The Body Shop Neroli Jasmin Perfume Oil Dana Incognito Etro Heliotrope Pierre Wulff Gilda Lulu Guinness Pink Pearls Etienne Aigner Etienne Aigner Pour Femme Andrea Maack Sharp Jeanne Arthes Love Generation Rock