Marki » M » kwiatowo - wodne « Grupy

Lotus Matthew Williamson dla kobiet

wodny
ozonowy
Lotus Matthew Williamson dla kobiet Zdjęcia

Lotus marki Matthew Williamson to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Lotus został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Clement Gavarry. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, liść czarnej porzeczki, bergamotka i lotos.

Magnolia Liść czarnej porzeczki Bergamotka Lotos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lotus by Matthew Williamson.

Lotus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Matthew Williamson Lotus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Matthew Williamson Lotus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lotus marki Matthew Williamson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lotus marki Matthew Williamson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Hermes Un Jardin En Mediterranee Cindy Crawford Waterfalls Oscar de la Renta Oscar Bamboo Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain Ella Mikao Yujin Aqua The Body Shop Oceanus Perfume Oil Issey Miyake L`Eau d`Issey Extract Edition Shiro Kuramata Tonatto Profumi Oltre Vapro International Rampage 100% Love Avon Exotic Beaches Pierre Cardin Bleu Marine Pour Elle Sabon Tal (Marine)