Marki » M » kwiatowe « Grupy

Jasmine Sambac Matthew Williamson dla kobiet

Jasmine Sambac Matthew Williamson dla kobiet

Miałem: 1

Jasmine Sambac Matthew Williamson dla kobiet Zdjęcia

Jasmine Sambac marki Matthew Williamson to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jasmine Sambac został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Clement Gavarry.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmine Sambac by Matthew Williamson.

Jasmine Sambac Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Matthew Williamson Jasmine Sambac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Matthew Williamson Jasmine Sambac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmine Sambac marki Matthew Williamson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmine Sambac marki Matthew Williamson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna Yardley White Satin Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Creed Fleurissimo Coty Ex`cla-ma`tion L`Erbolario Mimosa Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette Prada Infusion de Tubereuse Penhaligon`s Gardenia Elizabeth Arden 5th Avenue Gold Oriflame Lucia NANADEBARY Bronze