Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Incense Matthew Williamson dla kobiet i mężczyzn

Incense Matthew Williamson dla kobiet i mężczyzn

dymny
Incense Matthew Williamson dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Incense marki Matthew Williamson to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Incense został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Clement Gavarry. Perfumy zawierają takie składniki, jak labdanum, paczula i kadzidło.

Labdanum Paczula Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Incense by Matthew Williamson.

Incense Recenzje Perfum

elizziak
elizziak

Przed przetestowaniem tego zapachu czytałam opinie na fragrantica.com, więc zaskoczenia nie było, ale gdyby nie to - niespodzianka byłaby gwarantowana! Różowy flakon a w środku...? Kadzidło, niszowe pachnidło, zupełnie nie różowe, nie landrynkowe, nie komercyjne!

Ten zapach bardzo mi się podoba, przypadnie do gustu miłośnikom labdanum i kadzidła. Tutaj jest jeszcze paczula, która dodaje fajnego "brudu". Momentami mam skojarzenia również z mirrą.

Typowy kadzidlany uniseks i wiecie co? Chciałabym poznać mężczyznę, który podejdzie przez uprzedzeń do testów :) I będzie je nosił :)

Flakon naprawdę ładny, na żywo wygląda dużo szlachetniej niż na zdjęciach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Matthew Williamson Incense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Matthew Williamson Incense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Incense marki Matthew Williamson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Incense marki Matthew Williamson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fille en Aiguilles Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Annayake Miyako Donna Karan Black Cashmere Serge Lutens Rousse Diptyque Tam Dao L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Norma Kamali Incense L`Artisan Parfumeur Navegar Donna Karan Essence Wenge Gucci Gucci pour Homme Satellite Padparadscha Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Serge Lutens Miel De Bois Slumberhouse Jeke CoSTUME NATIONAL Scent Cartier Le Baiser Du Dragon Lubin Idole Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Hermes Voyage d`Hermes