Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

En Esencia Massimo Dutti dla kobiet

En Esencia Massimo Dutti dla kobiet

Mam: 2

En Esencia Massimo Dutti dla kobiet Zdjęcia En Esencia Massimo Dutti dla kobiet Zdjęcia En Esencia Massimo Dutti dla kobiet Zdjęcia En Esencia Massimo Dutti dla kobiet Zdjęcia

En Esencia marki Massimo Dutti to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. En Esencia został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, gardenia, jaśmin, bergamotka, wanilia, pieprz, czerwone jagody, paczula i piżmo.

Róża Gardenia Jaśmin Bergamotka Wanilia Pieprz Czerwone jagody Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about En Esencia by Massimo Dutti.

En Esencia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Massimo Dutti En Esencia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Massimo Dutti En Esencia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum En Esencia marki Massimo Dutti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu En Esencia marki Massimo Dutti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Secret Wish Magic Romance Cacharel Promesse Eau Fraîche Alfred Sung Shi Giorgio Beverly Hills Giorgio Holiday Cafe Parfums Cafe South Beach Les Parfums de Rosine Roseberry Benefit Maybe Baby Romane Vida Birds of Paradise Garage Alexia Oriflame The Babes Passion Berry Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Galimard A Contre Jour