Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Absolute Massimo Dutti dla mężczyzn

Absolute Massimo Dutti dla mężczyzn

Absolute marki Massimo Dutti to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Absolute został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są nuty wodne i nuty zielone; nutami serca są nuty kwiatowe i przyprawy; nutami bazy są piżmo, ambra i nuty drzewne.

Nuty wodne Nuty zielone

Nuty kwiatowe Przyprawy

Piżmo Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absolute by Massimo Dutti.

Absolute Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Massimo Dutti Absolute, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Massimo Dutti Absolute, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absolute marki Massimo Dutti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absolute marki Massimo Dutti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Burberry Burberry Men Antonio Banderas Mediterraneo Paul Smith Paul Smith Extreme Man Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Shaik Chic Shaik No 70 Princesse Marina De Bourbon Prince Blanc Michael Jordan Jordan Coach Coach for Men Bella Bellissima Perfect Man Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne UNTITLED Untitled No. 5 by Maria McElroy Adolfo Dominguez U