Marki » M » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Russian Tea Masque dla kobiet i mężczyzn

Russian Tea Masque dla kobiet i mężczyzn

skórzany
dymny

Russian Tea marki Masque to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Russian Tea został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Julien Rasquinet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mięta, czarny pieprz, malina, czarna herbata, magnolia, kocanka, skóra, kadzidło, brzoza i labdanum.

Mięta Czarny pieprz Malina Czarna herbata Magnolia Kocanka Skóra Kadzidło Brzoza Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Russian Tea by Masque.

Russian Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masque Russian Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masque Russian Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Russian Tea marki Masque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Russian Tea marki Masque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Azzaro Jetlag Molton Brown Cool Buchu Lorenzo Villoresi Garofano B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Egofacto Jamais le Dimanche Trussardi Trussardi Inside Iced Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis Rasasi Blue For Men Thymes Moonflower Ralph Lauren Big Pony 3 Eisenberg J'ose Roccobarocco Fashion Man