Marki » M » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Russian Tea Masque dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 5

skórzany
dymny

Russian Tea marki Masque to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Russian Tea został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Julien Rasquinet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mięta, czarny pieprz, malina, czarna herbata, magnolia, kocanka, skóra, kadzidło, brzoza i labdanum.

Mięta Czarny pieprz Malina Czarna herbata Magnolia Kocanka Skóra Kadzidło Brzoza Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Russian Tea by Masque.

Russian Tea Recenzje Perfum

Intoxicated
Intoxicated

Jak mówi historia, Rosja była pierwszym krajem w Europie który poznał herbatę. W roku 1617 jej liście trafiły na carski dwór jako podarunek od chińskiego Cesarza. Momentalnie stała się obiektem pożądania, oznaką statusu i majętności. Szybko trafiła jednak pod przysłowiowe, rosyjskie "strzechy" zastępując lubiany przez Rosjan zbicień czyli mieszankę zagotowanych we wrzątku przeróżnych traw, ziół i korzeni słodzony do smaku miodem.
Zostawmy historię na bok i przejdźmy do konkretów - jak pachnie więc Rosyjska Herbata od Masque Millano?
Jest przede wszystkim mocna, ciemna i aromatyczna. Obowiązkowo zaparzona w samowarze. Nasz samowar jest już jednak dość stary i nieco zdezelowany, pamięta chyba jeszcze czasy Rewolucji październikowej jednak nadal doskonale pełni swoją funkcję. Do paleniska zostały wrzucone suche patyki oraz wyschnięte, sosnowe szyszki. Stary, skórzany kozak niczym miech kominka rozpalił ogień w rurze paleniska niespiesznie ogrzewając wodę na herbatę, której to słuszna ilość w towarzystwie mięty i nieśmiertelnika czekała już w czajniku na wrzątek. Spytacie skąd tam mięta i nieśmiertelnik? A no z przywiązania Rosjan do swojego ukochanego zbicieniu.
Przez lekko dziurawy komin samowara do zbiornika z wodą dostawało się nieco gryzącego dymu z paleniska. Nic nie szkodzi - prawdziwy gieroj lubi ten dymny posmak, przypomina mu on o czasach gdy herbata do Mateczki Rosji karawanami wędrowała przez Mongolię i dosychała podczas każdego postoju przy ognisku.
Woda się zagotowała i szybko wypełniła czajnik który został położony na kominie w celu zaparzenia esencji. Po kilku minutach czaj był już gotowy i został rozlany do szklanek z koszyczkiem i uzupełniony wrzątkiem wedle uznania. Nasza herbata z samowara jest bardzo mocna i aromatyczna, z wyraźnie dymnym, nieco skórzanym finiszem. By złagodzić jej cierpki, gorzki smak obowiązkowa jest konfitura, najlepiej z malin. Rosjanie uwielbiają ją przepijać czajem.
Aromat naszej herbaty początkowo unosi się w całym pomieszczeniu, jest wyraźny i mocny z czasem jednak słabnie lecz nadal po kilku, ładnych godzinach od parzenia jest jeszcze wyczuwalny w powietrzu aromat herbacianej, nieco ziołowej esencji, dymiącego paleniska oraz czerwonej jak radziecka gwiazda konfitury. Polecam każdemu "zaparzyć" sobie czaju, bez względu na porę roku, jednak ze wskazaniem na sezony chłodniejsze - będzie dodatkowo rozgrzewać. Будьте здоровы!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masque Russian Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masque Russian Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Russian Tea marki Masque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Russian Tea marki Masque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Jardin de France Gingembre Trussardi Trussardi Inside Iced The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes Diptyque L`Eau de Tarocco Arno Sorel Shaman Extreme Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Eisenberg J'ose Roccobarocco Fashion Man Melvita Appetizing Spices Demeter Fragrance Gingerale Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Keiko Mecheri Paname