Marki » M » kwiatowe « Grupy

Petra Masque dla kobiet

Petra Masque dla kobiet

ziołowy
Petra Masque dla kobiet Zdjęcia Petra Masque dla kobiet Zdjęcia Petra Masque dla kobiet Zdjęcia

Petra marki Masque to kwiatowe perfumy dla kobiet. Petra został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są mandarynka i elemi; nutami serca są geranium i konwalia; nutami bazy są lotos, czarny pieprz i kwiat tunezyjskiej pomarańczy.

Mandarynka Elemi

Geranium Konwalia

Lotos Czarny pieprz Kwiat tunezyjskiej pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Petra by Masque.

Petra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masque Petra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masque Petra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Petra marki Masque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Petra marki Masque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halloween Halloween 2005 L`Occitane en Provence Rose & Reine Creed Jasmal Floris Tuberose DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1) Lucy B Tropical Gardenia Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or April Aromatics Lindenblossom JoAnne Bassett Magie d’ Or Alta Moda Real Nina Ricci L`Air du Temps by Starck Melvita Floral Water Camomille