Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Montecristo Masque dla kobiet i mężczyzn

Montecristo Masque dla kobiet i mężczyzn

Montecristo marki Masque to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Montecristo został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Delphine Thierry. Nutami głowy są ambrette (piżmo ambrowe), rum i drzewo cabreuva; nutami serca są tytoń, nasiona selera, labdanum i benzoes; nutami bazy są styraks, hyraceum, drzewo gwajakowe, cedr i paczula.

Ambrette (piżmo ambrowe) Rum Drzewo cabreuva

Tytoń Nasiona selera Labdanum Benzoes

Styraks Hyraceum Drzewo gwajakowe Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Montecristo by Masque.

Montecristo Recenzje Perfum

Nuty kompletnie nie moje, ale zapach zbiera bardzo dobre recenzje w sieci, więc byłam ciekawa. Bardzo interesujący – początek lekko benzynowy, zmieszany z nutą gorzkiego alkoholu, później masa przypraw, gęste żywice, labdanum – a wszystko to na podkładzie z cielesnego, miękkiego piżma, które nigdy nie skręca w mydlane rejony. Końcówka to świetnie oddana nuta tytoniu.

Bardzo trwały i naprawdę piękny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masque Montecristo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masque Montecristo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Montecristo marki Masque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Montecristo marki Masque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Lacoste Gin Tonic Gin Tonic Man Etro Magot Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Jil Sander Jil Sander Man Absolute Hugo Boss Hugo XY Summer Edition Victorinox Swiss Army Swiss Army Six Scents Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria CB I Hate Perfume Revelation Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Atomes Crochus