Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Xtsy Donna Masone dla kobiet

Xtsy Donna Masone dla kobiet

Xtsy Donna marki Masone to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Xtsy Donna został wydany w 1986 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiaty, nuty zielone, cytrusy, nuty drzewne i piżmo.

Kwiaty Nuty zielone Cytrusy Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Xtsy Donna by Masone.

Xtsy Donna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masone Xtsy Donna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masone Xtsy Donna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Xtsy Donna marki Masone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Xtsy Donna marki Masone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Christian Dior Chris 1947 Versace Versace Essence Exciting Alfred Sung Sha L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Frederic Malle En Passant Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze Penhaligon`s Bluebell L`Erbolario Neroli Berkeley Square White Tea Shiseido Murasaki Ulric de Varens Mini Kiss Bella Bellissima Perfect Day