Marki » M » aromatyczno - owocowe « Grupy

mat; yellow Masaki Matsushima dla kobiet i mężczyzn

mat; yellow Masaki Matsushima dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
tropikalny

mat; yellow marki Masaki Matsushima to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. mat; yellow został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść herbaty, marakuja, jagody jałowca, piżmo, grejpfrut, arbuz, lotos, nektarynka, bambus i brazylijska sekwoja.

Liść herbaty Marakuja Jagody jałowca Piżmo Grejpfrut Arbuz Lotos Nektarynka Bambus Brazylijska sekwoja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; yellow by Masaki Matsushima.

Nectarine Blossom & Honey

mat; yellow Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; yellow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; yellow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; yellow marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; yellow marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Hermes Eau de Cologne Hermes Calvin Klein CK One Collector Bottle 2008 B Never Too Busy To Be Beautiful Ladyboy DL & Co Lady Rhubarb Vero Profumo kiki Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Ananas Imperial CB I Hate Perfume Gathering Apples Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Yachtsman Cabo La Bouquetiere Ambre et Mure Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 4 Rubus Idaeus Huitieme Art Parfums Manguier Metisse