Marki » M » aromatyczno - owocowe « Grupy

mat; yellow Masaki Matsushima dla kobiet i mężczyzn

mat; yellow Masaki Matsushima dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
tropikalny

mat; yellow marki Masaki Matsushima to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. mat; yellow został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść herbaty, marakuja, jagody jałowca, piżmo, grejpfrut, arbuz, lotos, nektarynka, bambus i brazylijska sekwoja.

Liść herbaty Marakuja Jagody jałowca Piżmo Grejpfrut Arbuz Lotos Nektarynka Bambus Brazylijska sekwoja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; yellow by Masaki Matsushima.

Nectarine Blossom & Honey

mat; yellow Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; yellow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; yellow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; yellow marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; yellow marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
David & Victoria Beckham Intense Instinct Givenchy Insense Ultramarine Beach Boy Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 Esprit Celebration for Him Banana Republic Republic of Men Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Ananas Imperial Yachtsman Tobago Demeter Fragrance Champagne Brut Keiko Mecheri Wild Berries Detaille Miles Ortigia Sicilia Pomegranate Romane Jet 365 Cabana for Two