Marki » M » drzewne « Grupy

mat; very male Masaki Matsushima dla mężczyzn

mat; very male Masaki Matsushima dla mężczyzn

lekko korzenny

mat; very male marki Masaki Matsushima to drzewne perfumy dla mężczyzn. mat; very male został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są bergamotka, nuty wodne i anyż; nutami serca są lotos, bambus i nuty drzewne; nutami bazy są paczula, cedr virginia i lukrecja.

Bergamotka Nuty wodne Anyż

Lotos Bambus Nuty drzewne

Paczula Cedr Virginia Lukrecja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; very male by Masaki Matsushima.

mat; very male Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; very male, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; very male, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; very male marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; very male marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Comme des Garcons Hinoki Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Le Prince Jardinier Arboretum Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Le Labo Vetyver 46 Le Labo Gaiac 10 Tokyo Parfumerie Generale PG16 Jardins de Kerylos Kanøn Norwegian Wood Givenchy Pi Neo 2010 Les Nez Turtle Vetiver Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles