Marki » M » drzewne « Grupy

mat; very male Masaki Matsushima dla mężczyzn

mat; very male Masaki Matsushima dla mężczyzn

lekko korzenny

mat; very male marki Masaki Matsushima to drzewne perfumy dla mężczyzn. mat; very male został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są bergamotka, nuty wodne i anyż; nutami serca są lotos, bambus i nuty drzewne; nutami bazy są paczula, cedr virginia i lukrecja.

Bergamotka Nuty wodne Anyż

Lotos Bambus Nuty drzewne

Paczula Cedr Virginia Lukrecja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; very male by Masaki Matsushima.

mat; very male Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; very male, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; very male, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; very male marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; very male marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Guerlain Vol de Nuit Aramis Aramis Bermuda Tonic Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Garage Versace Green Jeans L`Artisan Parfumeur Dzing! Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver Comme des Garcons Hinoki Jovoy Paris Boise DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Kanøn Norwegian Wood Farmacia SS. Annunziata Patchouly Indonesiano Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight