Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

mat; pink Masaki Matsushima dla kobiet

mat; pink Masaki Matsushima dla kobiet

mat; pink marki Masaki Matsushima to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. mat; pink został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; pink by Masaki Matsushima.

mat; pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; pink marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; pink marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne Lady Million Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Women Summer Edition Emanuel Ungaro Apparition Facets L`Occitane en Provence Rose Neroli Roberto Cavalli Just Cavalli Her Sage Machado Garnet Jennifer Lopez Live Luxe Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Ulric de Varens Mini Love Lancome Miracle Summer Ella Mikao Yujin Amour Keep Lucky Eau Benefique Pour Le Succes