Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

mat; pink Masaki Matsushima dla kobiet

mat; pink Masaki Matsushima dla kobiet

mat; pink marki Masaki Matsushima to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. mat; pink został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; pink by Masaki Matsushima.

mat; pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; pink marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; pink marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancetti Etre Special Edition Oilily Papilon Laura Mercier Eau Gourmande Violette Bijan Bijan Style Novae Plus Ballet Candie`s Candie`s Luxe Guerlain Insolence Shimmering Edition Fiorucci Glittery So...? So…? Kiss me Next Pink Paradise Victoria`s Secret Sweet Temptation Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes