Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

mat; pink Masaki Matsushima dla kobiet

mat; pink Masaki Matsushima dla kobiet

mat; pink marki Masaki Matsushima to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. mat; pink został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; pink by Masaki Matsushima.

mat; pink Recenzje Perfum

mat; pink by Masaki Matsushima 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; pink marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; pink marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Jaipur Celine Dion Celine Dion Tommy Hilfiger True Star Gold Hugo Boss Hugo XX Kimora Lee Simmons Baby Phat Fabulosity Esprit Connect for Us Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Ineke Chemical Bonding Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Mistral Lychee Rose Van Gils Tendenza Fresh Memoirs of a Geisha