Marki » M » « Grupy

mat; male Masaki Matsushima dla mężczyzn

Miałem: 2

ozonowy
wodny

mat; male marki Masaki Matsushima to perfumy dla mężczyzn. mat; male został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Nutami głowy są kardamon, zielona herbata i grejpfrut; nutami serca są czarna porzeczka, bambus, mięta, arbuz, biały lotos i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo tekowe, cedr i zamsz.

Kardamon Zielona herbata Grejpfrut

Czarna porzeczka Bambus Mięta Arbuz Biały lotos Róża bułgarska

Drzewo tekowe Cedr Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; male by Masaki Matsushima.

mat; male Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; male, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; male, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; male marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; male marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Maitre Parfumeur et Gantier Fraicheur Muskissime Ruehl No.925 Ruehl No.925 Danijela Martinovic La-La DSH Perfumes Indochine (Ginger 2) Yves Rocher Cerise Bigarreau Amouage The Library Collection Opus IV Demeter Fragrance Christmas In New York Michel Germain Sexual Secret Betty Boop Betty Boop 2009 Demeter Fragrance Baby Powder David & Victoria Beckham David Beckham Instinct Ice Thierry Mugler Alien Sunessence EDT Legere