Marki » M » « Grupy

mat; male Masaki Matsushima dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

ozonowy
wodny

mat; male marki Masaki Matsushima to perfumy dla mężczyzn. mat; male został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Nutami głowy są kardamon, zielona herbata i grejpfrut; nutami serca są czarna porzeczka, bambus, mięta, arbuz, biały lotos i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo tekowe, cedr i zamsz.

Kardamon Zielona herbata Grejpfrut

Czarna porzeczka Bambus Mięta Arbuz Biały lotos Róża bułgarska

Drzewo tekowe Cedr Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; male by Masaki Matsushima.

mat; male Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; male, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; male, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; male marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; male marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Fragrance 2008 Mandarina Duck Pure Black Keiko Mecheri Crystal D`Ambre Ulric de Varens Varens Original Patchouli Chic Ulric de Varens Varens Original Russian Legend DSH Perfumes Le Roi Soleil (The Perfumed Court; Natural) Demeter Fragrance Tropical Dots Burberry Society Lacoste Lacoste Essential Sport Linari Acqua Santa Sorelle Fontana If Jeans for Women Amouage The Library Collection Opus IV