Marki » M » kwiatowe « Grupy

mat; limited Masaki Matsushima dla kobiet

mat; limited Masaki Matsushima dla kobiet

tropikalny
mat; limited Masaki Matsushima dla kobiet Zdjęcia mat; limited Masaki Matsushima dla kobiet Zdjęcia

mat; limited marki Masaki Matsushima to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, mat; limited został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są zielona herbata, bambus, mango i granat; nutami serca są lotos, osmantus i płatki róży; nutami bazy są jaśmin wodny, piżmo i trawa.

Zielona herbata Bambus Mango Granat

Lotos Osmantus Płatki róży

Jaśmin wodny Piżmo Trawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; limited by Masaki Matsushima.

mat; limited Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; limited, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; limited, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; limited marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; limited marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Campos de Ibiza Agua de Rosas Oriflame Eclat Jil Sander Style Summer Thierry Mugler Alien Eau Luminescente Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer L`Artisan Parfumeur Verte Violette Natura Amor America Paramela Hugo Boss Boss Orange B Never Too Busy To Be Beautiful B Scent Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Weil Fleur De Weil Teo Cabanel Early Roses