Marki » M » kwiatowe « Grupy

mat; limited Masaki Matsushima dla kobiet

mat; limited Masaki Matsushima dla kobiet

tropikalny
mat; limited Masaki Matsushima dla kobiet Zdjęcia mat; limited Masaki Matsushima dla kobiet Zdjęcia

mat; limited marki Masaki Matsushima to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, mat; limited został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są zielona herbata, bambus, mango i granat; nutami serca są lotos, osmantus i płatki róży; nutami bazy są jaśmin wodny, piżmo i trawa.

Zielona herbata Bambus Mango Granat

Lotos Osmantus Płatki róży

Jaśmin wodny Piżmo Trawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; limited by Masaki Matsushima.

mat; limited Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; limited, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; limited, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; limited marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; limited marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Cindy Crawford Cindy Crawford Feminine Vera Wang Truly Pink Borsari Violetta di Parma Cerruti Cerruti En Fleurs Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Michael Kors Very Pretty Mary Kay Simply Cotton Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli April Aromatics Lindenblossom Elizabeth Arden 5th Avenue Gold Issey Miyake L’Eau d’Issey Noir Absolu