Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

mat; le rouge Masaki Matsushima dla kobiet

mat; le rouge Masaki Matsushima dla kobiet

Miałem: 1

mat; le rouge marki Masaki Matsushima to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. mat; le rouge został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; le rouge by Masaki Matsushima.

mat; le rouge Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; le rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; le rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; le rouge marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; le rouge marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean-Louis Scherrer Immense Pour Femme Bijan Bijan Black Women Matthew Williamson Matthew Williamson Jean Patou Ma Liberte Stephanie de Saint-Aignan L`eau Nirique Chiemsee Wildcard! Adidas Adidas Sensual Instinct Betty Boop Betty Boop Givenchy Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger M∙A∙C Asphalt Flower Renato Balestra Via Sistina 67 Femme Lucy B Royal Egyptian Amber and Honeysuckle