Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

mat; le rouge Masaki Matsushima dla kobiet

mat; le rouge Masaki Matsushima dla kobiet

Miałem: 1

mat; le rouge marki Masaki Matsushima to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. mat; le rouge został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; le rouge by Masaki Matsushima.

mat; le rouge Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; le rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; le rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; le rouge marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; le rouge marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Black Orchid Mariah Carey M Yves Saint Laurent Cinema Festival Calvin Klein Secret Obsession Fragonard Miranda Liz Claiborne Liz Ocean Pacific OP Blend for Women Ulric de Varens Varens essentiel Musc Provocant Boadicea the Victorious Divine Red Flower Organic Perfume Ambrette Revlon Bling Bling Yardley Baroque