Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

mat; le rouge Masaki Matsushima dla kobiet

mat; le rouge Masaki Matsushima dla kobiet

Miałem: 1

mat; le rouge marki Masaki Matsushima to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. mat; le rouge został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; le rouge by Masaki Matsushima.

mat; le rouge Recenzje Perfum

mat; le rouge by Masaki Matsushima 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; le rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; le rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; le rouge marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; le rouge marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Black Orchid Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Nero & Vaniglia Alviero Martini Geo Donna CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Guerlain Terracotta Voile d'Ete Chantecaille Tiare Madeleine Vionnet Madeleine Vionnet The Party The Garden Party Iris Yves Saint Laurent Elle Edition Collector Space NK Champaca Iceberg Universe Modigliani Modigliani