Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

mat; le rouge Masaki Matsushima dla kobiet

mat; le rouge Masaki Matsushima dla kobiet

Miałem: 1

mat; le rouge marki Masaki Matsushima to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. mat; le rouge został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; le rouge by Masaki Matsushima.

mat; le rouge Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; le rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; le rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; le rouge marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; le rouge marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Provocative woman Guy Laroche J'ai Osé Guerlain Terracotta Voile d'Ete Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004 Paloma Picasso Tentations Etat Libre d`Orange Don`t Get Me Wrong Baby Romea D`Ameor The Great Empresses of Japan Alfred Sung Pure Moment Coty Wild Musk Montale Deep Roses Nanette Lepore Nanette JoAnne Bassett Marie Antoinette