Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

mat; blue Masaki Matsushima dla mężczyzn

mat; blue Masaki Matsushima dla mężczyzn

ozonowy

mat; blue marki Masaki Matsushima to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. mat; blue został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Nutami głowy są herbata, jałowiec, bambus, mięta i bergamotka; nutami serca są róża i lotos; nutą bazy jest piżmo.

Herbata Jałowiec Bambus Mięta Bergamotka

Róża Lotos

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; blue by Masaki Matsushima.

mat; blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; blue marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; blue marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Donna Karan DKNY Men Versace Baby Blue Jeans Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Cattier Eau du Verger Ormonde Jayne Zizan Maitre Parfumeur et Gantier Sanguine Muskissime Azzaro Azzaro Aqua Yves Rocher Ode a la Joie Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Le Couvent des Minimes Eau des Minimes Cologne Keiko Mecheri Taormine Detaille Paradisii