Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

mat; blue Masaki Matsushima dla mężczyzn

mat; blue Masaki Matsushima dla mężczyzn

ozonowy

mat; blue marki Masaki Matsushima to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. mat; blue został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Nutami głowy są herbata, jałowiec, bambus, mięta i bergamotka; nutami serca są róża i lotos; nutą bazy jest piżmo.

Herbata Jałowiec Bambus Mięta Bergamotka

Róża Lotos

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mat; blue by Masaki Matsushima.

mat; blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima mat; blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima mat; blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mat; blue marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mat; blue marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Montale Aromatic Lime Davidoff Cool Water Frozen Air-Val International Finding Nemo Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar Penhaligon`s Blenheim Bouquet Histoires de Parfums 1828 Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane Parfums Berdoues 1902 The Vert Amway Opportune Kristel Saint Martin KSM Acqua di Parma Essenza di Colonia